poniedziałek, 23 grudnia 2013

TAG: The Versatile Blogger Award

Co prawda Milena już w listopadzie dała nam zadanie, aby opowiedzieć o siedmiu (wspólnych!) „cechach”, ale dopiero w przedświątecznym nastroju mamy chwilkę aby się nad tym zastanowić. Brak czasu na początku grudnia zresztą widać w nikłej ilości notek. Mamy nadzieje, że rok 2014 będzie bardziej owocny. :)


Jeśli ktoś nie wie, o co chodzi, to już kiedyś braliśmy udział w Liebster Award - tutaj. Czasem trzeba się pobawić z blogosferą - kto nie lubił szkolnych złotych myśli.


Oto siedem ciekawostek o nas, których pewnie nie znacie:
1. Lubimy żywe choinki. W tym roku przywieźliśmy jedną na stancję już 8 grudnia! W dodatku taką zasadzoną przez D. Tydzień posiedziała na balkonie, ale teraz ma się już bardzo dobrze i ładnie nam świeci i pachnie. Sprytna instalacja materiałowo-wieszakowa miała ubezpieczyć ją od przewrócenia się, jednak raz gruchnęła nam o ziemię, wybijając sobie jedną bombkę. Na szczęście większych szkód nie stwierdzono. 
2. Jak ściągamy pranie to gramy w koszykówkę skarpetkami! Zasady są proste. Stajesz za suszarką i oddajesz rzut zwiniętą parą skarpetek do wysuniętej szuflady. Godziny niezapomnianej rozrywki.
3. Nie lubimy tańczyć. Brak talentu pewnie jest tu kluczową kwestią, muzykę wolimy słuchać statycznie.
4. Uwielbiamy codzienne poranne przeglądanie wiadomości. Trochę nie rozumiemy ludzi, którzy obywają się bez jakiejkolwiek wiedzy o świecie. Można mieć świat gdzieś, ale gorzej jak świat zacznie mieć gdzieś nas – lepiej to sprawdzać na bieżąco. ;)
5. Jak K. jest ciepło, to D. zimno. Albo odwrotnie. ZAWSZE. Taka rule of life.
6. Kochamy mięso i wyznajemy zasadę, że obiad bez mięsa to nie obiad (chyba że akurat jest chęć na wspaniałe ruskie pierogi i pewnie kilka innych wyjątków). 
7. Nigdy nie mieliśmy papierosa w ustach. Serio. I chyba to się nie zmieni, bo kto by chciał truć siebie i jeszcze za to płacić?
Blogowych ulubieńców nie mamy za wiele, więc w zabawę wciągniemy po prostu kilka osób nas śledzących i też blogujących:
  1. Ola z http://www.thestateofcelebration.pl/, bo to nasza koleżanka „po fachu”, czyli studentka filologii polskiej.
  2. Ewa z http://www.wszechogarniam.pl/, bo też lubi czytać.
  3. Monika z http://www.kreciklatawiec.blogspot.com/, z życzeniami, żeby znajdowała więcej czasu na lekturę (i jak najczęściej taką nie w pdf)
  4. Angela z http://vogueswing.blogspot.com/, - chyba ciężko, by w różnych zestawieniach blogerów nie było żadnej modowej? ;)

 I oczywiście - Miłych Świąt!

bombka z drzewka znaleziona na foter.com

2 komentarze:

paranoJa pisze...

ej, punkt drugi mnie rozwalił :D

i też liczę, że się w 2014 poprawicie!

Enwa pisze...

Dzięki, jest mi bardzo miło! Jutro pojawi się post, w którym się do tego odniosę. ;)